Як заробити на танго

Як заробити на танго

Як заробити на танго

Звичайні стримери зазвичай заробляють кілька доларів за кожну трансляцію. Послідовні та середні мовники можуть заробляти десь від 100 до 2000 доларів на місяць. Але найпопулярніші живі зірки мають необмежений потенціал заробітку… деякі заробляють мільйони доларів на рік, виступаючи в прямому ефірі!

СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЄ СТРИМЕР НА ПРЯМОМУ ТРАНСЛЯЦІЇ TANGO?

Танго-стримери можуть заробляти до 2000 доларів на день – і багато хто часто так і робить! Найпопулярніші стримери Tango можуть отримувати річний дохід у понад шість цифр ($$$!!! ) лише від подарунків.

ОТРИМУЙТЕ ПЛАТУ ЗА ПРЯМУ ТРАНСЛЯЦІЮ – ДОХІД ВІД ПРЯМОЇ ТРАНСЛЯЦІЇ:

«Від ведення блогів до створення відео – ще ніколи не було найкращого часу для заробітку грошей в Інтернеті. Творці контенту відкривають один із найпростіших способів заробити гроші в Інтернеті: прямі трансляції».

ЯКИЙ НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ЖАНР ДЛЯ СТРІМУ?

Згідно з рестрімом, на Esports припадає 54% трафіку прямої трансляції. Музика, спорт і розваги становлять 17%, професійний контент – 9%, а повсякденний контент (люди, які знімають своє звичайне життя) – 6% прямого ефіру. Це залишає лише 14% для кожного іншого жанру потокового передавання.

ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ НА ПРЯМОМУ ТРАНСЛЯЦІЇ:

(З цим посібником навіть нана могла б це зробити)

Перше, що вам знадобиться, це надійний додаток для трансляції в прямому ефірі – це Tango! Тепер вам потрібна стратегія.

Нижче наведено 7 найкращих способів заробити гроші в прямому ефірі:

ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ ЗА допомогою ПРЯМИХ ТРАНСЛЯЦІЙ:

Перше, що вам знадобиться, це перевірена програма для трансляції в прямому ефірі – це Tango! Тепер вам потрібна стратегія.

Нижче наведено 7 найкращих способів заробити гроші в прямому ефірі:

1. Подарунки Отримувати подарунки на Tango легко! Почніть виступати, і ви обов’язково знайдете шанувальників, які оцінять вашу наполегливу роботу!
2. Преміальний вміст Після 1-3 місяців трансляції у вас, швидше за все, з’явиться невелика кількість підписників. Почніть пропонувати преміум-контент людям, які справді люблять ваші трансляції!
3. Підписки Чим більше ваших шанувальників стежить за вами, тим більше вони захочуть підписатися, щоб ніколи не пропускати трансляції. Tango пропонує різні рівні підписки, щоб ви щомісяця заробляли гроші.
4. Картки танго Купуйте, продавайте та обмінюйте свою унікальну картку Tango або картку будь-якого користувача та отримуйте прибуток!
5. Майстер клас Майстер-клас дає змогу навчити інших стримерів, як стати такими ж успішними, як і ви. Це вимагає часу, зусиль і терпіння, але воно того варте!

ЯК ЛЮДИ ЗАРОБЛЯЮТЬ ГРОШІ НА ТАНГО?

На Tango користувачі купують монети, які вони можуть використовувати для підтримки талановитих творців (це ви!).

 • 5,000 Діаманти – $25
 • 10,000 Діаманти – $50
 • 20,000 Діаманти – $100
 • 50,000 Діаманти – $250
 • 1,00,000 Діаманти – $500
 • 2,00,000 Діаманти – $1,000
 • 3,00,000 Діаманти– $1,500
 • 4,00,000 Діаманти – $2,000

ЯК ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОВНИЙ ДОХІД ВІД ПРЯМОГО ТРАНСМІРУВАННЯ

Хоча заробляння грошей – це, безперечно, те, про що варто подумати, починаючи свою трансляційну подорож, це не повинно бути вашим пріоритетом номер один. Правда полягає в тому, що, швидше за все, ви будете докладати зусиль, щоб заробити такі гроші, які дозволять вам залишити повсякденну роботу та покладатися лише на потокове передавання.

Ваша ціль номер один під час трансляції – отримати задоволення. Якщо вам подобається те, що ви робите перед камерою, то й вашим шанувальникам теж. У вас буде енергія та бажання повернутися додому та розпочати трансляцію кожного дня.

Коли ваша база шанувальників продовжить зростати, ви побачите, що заробляти гроші легко, навіть не намагаючись. Заробляння грошей – це винагорода, а не сама подорож. Потокове передавання — це спілкування з людьми, розвага та показ того, чим ви захоплені. Поки ви це робите та виконуєте ці кроки, у вас є найкращі шанси перетворити цю пристрасть на прибуток. Щасти тобі!

ОТРИМАТИ ДОХІД ВІД ПРЯМОГО ПОТОКУ:

Хоча отримання доходу від прямої трансляції – це безперечно те, про що варто подумати, починаючи свою подорож до трансляції, це не повинно бути вашим пріоритетом номер один. Правда полягає в тому, що, швидше за все, ви будете докладати зусиль, щоб заробити такі гроші, які дозволять вам залишити повсякденну роботу та покладатися лише на потокове передавання.

Ваша ціль номер один під час трансляції – отримати задоволення. Якщо вам подобається те, що ви робите перед камерою, то й вашим шанувальникам теж. У вас буде енергія та бажання щодня вмикати телефон і починати трансляцію.

Коли ваша база шанувальників продовжить зростати, ви побачите, що отримати дохід від прямої трансляції легко, навіть не намагаючись. Потоковий дохід – це винагорода, а не сама подорож. Потокове передавання — це спілкування з людьми, розвага та показ того, чим ви захоплені. Поки ви це робите та виконуєте ці кроки, у вас є найкращі шанси перетворити цю пристрасть на прибуток.

КІЛЬКА ДЖЕРЕЛ ПОТОКОВОГО ДОХОДУ:

Для тих, чия єдина мета – заробити дохід від прямого ефіру, ви захочете випробувати якомога більше різних способів заробітку в Інтернеті.

Створюйте майстер-класи, підключайтеся до своїх облікових записів у соціальних мережах і YouTube і витрачайте час на створення сцени, яка відображає ваш потік і справді виділяє вас! Якщо ви виконаєте кроки, які ми виклали для вас у наведеному вище розділі, немає сумнівів, що ви швидко отримаєте дохід від прямої трансляції.

Ви також можете отримати пасивний дохід, використовуючи партнерську програму Tango та програму рекомендацій друзів. Одного цього достатньо, щоб отримати великий дохід, не вмикаючи камеру!

Звичайно, якщо ви хочете максимізувати свій прибуток, вам потрібно буде ввімкнути камеру, щоб отримати якомога більше грошей від прямого ефіру!

ОТРИМУЙТЕ ПЛАТУ ЗА ВАШ ПРЯМИЙ ВМІСТ

Частиною магії прямих трансляцій є можливість отримувати гроші, публікуючи вміст. Все зараз! негайно:

 • Зміст
 • вболівальники
 • Слава
 • гроші

Не потрібно чекати та перевіряти пізніше. Усе відбувається, коли ви транслюєте, тобто ви можете побачити свій успіх у секунду, коли починаєте трансляцію.

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ ЗАРОБЛЯЄ МОЖЛИВОСТІ

Протягом багатьох років прямі трансляції були нічим іншим, як хобі для геймерів, які прагнули підключитися до Інтернету. Сьогодні це швидко стає однією з найприбутковіших форм генерації контенту як для людей, так і для компаній.

За даними Daily E-sports, у період з квітня 2019 року по квітень 2020 року кількість потоків у прямому ефірі зросла на колосальні 99%. Уся індустрія потокового передавання оцінюється сьогодні в 70 мільярдів доларів, а до 2027 року вона зросте до 180 мільярдів доларів у всьому світі.

Знаючи це, запитайте себе, чи хочете ви стати частиною революції потокового передавання?

Незалежно від того, чи ваша ціль — знайти нових друзів, бути в курсі нового вмісту чи заробляти власний дохід, ми лише почали досліджувати те, що може запропонувати пряма трансляція.

Подарунки

Перший раз, коли ви отримуєте подарунок, ви відчуєте, ніби електричний струм проходить по вашому тілу. Це вірна ознака того, що ви робите щось правильно, і чудове відчуття, коли ви починаєте свою подорож потокового передавання.

З часом ці подарунки накопичуються. Коли ви станете більшими, ви, ймовірно, знайдете більше відданих шанувальників, деякі з яких готові багато віддати вашій трансляції! Це неймовірна ситуація!

Як отримати подарунки?

Простіше кажучи – надайте контент, який подобається людям.

Люди люблять дарувати подарунки, коли відчувають, що отримують щось натомість. Переконайтеся, що ви на 100% віддаєтеся кожному потоку та зосередьтеся на потребах своєї аудиторії.

Золоте правило потокової передачі: чим більше ви дбаєте про свою аудиторію, тим більше вона піклуватиметься про вас!

Транслюйте преміум-вміст

Одне, що спонукає людей платити за потоковий контент, — це ексклюзивність. Замість того, щоб платити за перегляд усього потоку, оплачуйте лише його частину. Залиште решту вільним для ваших лояльних глядачів, щоб вони продовжували дивитися, те, що лише заохотить їх захотіти стежити за вашим новим вмістом і дивитися його також.

Якою б спокусою не було розміщувати свій найцінніший вміст за платним екраном і стягувати за нього надбавку, уникайте цього імпульсу, оскільки він лише втратить ваших глядачів.

Зберігайте розумну ціну, і вам не доведеться турбуватися про те, що відштовхнуть від вас відданих підписників, і ви зможете заробляти лише на платному вмісті.

Заробляйте підписки

Що краще, ніж отримувати подарунки? Як щодо того, щоб люди платили вам щомісяця за перегляд вашого вмісту? Майте на увазі, що ці передплатники чекатимуть особливого ставлення та контенту лише для них. Тому переконайтеся, що ви даєте своїм передплатникам щось унікальне, наприклад:

Сесії запитань і відповідей.
За кадром потоки.
Нова музика / програма, яку ще ніхто не чув / не бачив.
Приватні заняття.

Tango робить підписку надзвичайно легкою. Одним клацанням миші ви можете створювати спеціальні потоки, якими зможуть насолоджуватися лише вони. Tango також дозволяє абонентам надсилати вам миттєві повідомлення, що полегшує залишатися на зв’язку.

Ви також можете надіслати їм спеціальні рекламні пропозиції та оновлення про те, коли буде ваша наступна трансляція.

Скористайтеся можливістю поспілкуватися та познайомитися зі своїми підписниками. Це дійсно фантастичний спосіб зв’язатися зі своєю аудиторією.

Купуйте, продавайте та торгуйте на ринку Tango

Торговий майданчик Tango – це місце, де користувачі Tango купують, обмінюють і продають картки Tango – унікальні картки, які має кожен стример із понад 10 000 діамантів або кожен учасник програми лояльності Tango вище срібла.

Ви можете налаштувати свої картки за допомогою власної фотографії та заохочувати своїх шанувальників купувати їх і тримати їх як інвестицію в майбутнє. Чим популярнішим ви стаєте, тим дорожчою стає ваша картка, і коли власник вашої картки вирішить її продати, ви отримуєте 10% прибутку щоразу!

Ось що робить картки Tango Card таким фантастичним цифровим активом, і що робить Tango таким унікальним місцем, де живі стримери можуть приходити й заробляти. Це спосіб заробити гроші, який не вимагає від вас активної роботи. Все, що вам потрібно зробити, це зосередитися на потоковому трансляванні, і чим більшим і кращим ви станете, тим більше грошей ви заробите зі своєї картки!

Приєднуйтесь до партнерської програми Tango та станьте агентом

Партнери Tango допомагають стримерам досягти свого найвищого потенціалу, навчаючи їх і організовуючи події від їхнього імені. Натомість агенти Tango отримують 10% усіх доходів своїх стримерів.

Для тих, хто має агентство з кількома стримерами, це може означати тисячі доларів пасивного доходу!

Звичайно, бути агентом не означає, що ви можете просто сидіти склавши руки і нічого не робити. Стрімери очікують, що ви допоможете їм і просуватимете їх, щоб вони отримали більше глядачів, шанувальників і найважливіших подарунків. Переконайтеся, що ви дбаєте про свої стримери та дбаєте про них. Чим більше ви робите, тим більше вони будуть піклуватися про вас!

Проводьте уроки чи майстер-класи

Якщо ваш контент настільки хороший, що люди звертаються до вас з проханням про уроки, чому б не зробити це? Створити майстер-клас легко і не дорого.

Є кілька способів зробити це через пряму трансляцію: перший – запропонувати індивідуальний урок одному з ваших високооплачуваних глядачів. Це полегшує впевненість у тому, що ваш учень розуміє навички, яких ви намагаєтесь навчити, і що нічого не буде втрачено.

Другий варіант – групові заняття. Незважаючи на те, що проведення групового уроку може бути дещо заплутанішим (ключовим тут може бути відключення звуку для інших), ви можете стягувати з кількох людей плату за приватне заняття. Це також дає вашим шанувальникам можливість познайомитися один з одним і створити спільноту з ваших класів.

НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ СПОСІБ ЗАРОБІТКУ НА ПРЯМОМУ ТРАНСЛЯЦІЇ

Отже, ми надали вам багато способів заробити, але який із них найпопулярніший? Відповідь, мабуть, вас здивує… але стримери номер один заробляють гроші на подарунках!

Якщо ви ніколи раніше не транслювали, ви можете трохи сумніватися, але більш досвідчені творці вже кивають головами.

Здебільшого ви можете очікувати подарунків на суму від 1 до 2 доларів під час прямої трансляції. У міру просування як стример ви можете отримувати сто доларів на місяць, потім тисячу. Деякі з найуспішніших стримерів отримують повну зарплату, а інші заробляють мільйони!

Скільки в середньому заробляє людина на основі часу трансляції:

Подивіться на діаграму нижче, щоб побачити, скільки грошей заробляє середній стример, виходячи з часу, проведеного ним:

Потокове передавання хвилин Зароблена сума (діаманти)
1-10 306
10-20 540
20-30 707
30-40 842
40-50 1,036
50-60 1,224
>=60 3,286

діаграма на основі внутрішніх даних Tango Live

ПРОГРАМА ДЛЯ ПРЯМИХ ПОТОКІВ, ЯКА ВАМ ОПЛАЧУЄ:

10 ТОП-10 ФУНКЦІЙ TANGO, ЩО ДОПОМОГУТЬ ТРАНСМІРАМ:

1.Віртуальні подарунки

Система подарунків Tango дозволяє отримувати віртуальні смаколики від ваших глядачів і шанувальників. Ці подарунки перетворюються на діаманти, валюту в додатку, і більше діамантів = більше грошей. Коли ви будете готові перевести гроші, ви зможете перетворити ці діаманти на реальні гроші, які ви зможете легко обміняти через Payoneer.

2. Популярна категорія

Прямі трансляції на Tango відображаються глядачам у різних категоріях інтересів, зокрема: поблизу, популярні, нові та виконавці. Музикант, наприклад, може збільшити свою популярність, отримавши високий рейтинг у кількох категоріях (таких як «Популярні» та «Виконавці»). Щоб потрапити на найбільш конкурентоспроможну вкладку (Популярне), ви повинні постійно створювати новий вміст і отримувати більше переглядів. Дотримуйтеся цього, і це станеться з вами!

3. Таблиця лідерів

Функція таблиці лідерів Tango відстежує найпопулярніших стримерів дня, тижня та за весь час. Само собою зрозуміло, що якщо ви можете потрапити в цю таблицю лідерів, це чудовий спосіб привернути увагу людей, які шукають нового улюбленого стримера. І, звичайно, більше очних яблук = більше подарунків і доходу!

4. Моменти танго

Tango Moments — унікальна функція Tango, тож обов’язково скористайтеся нею! По суті, вони діють як своєрідні відеоролики, які люди можуть переглядати, навіть якщо ви не транслюєте, вони показують найцікавіші моменти під час ваших прямих трансляцій і зберігають вашу реакцію для нащадків.

5. Спільне використання

Ще одна велика перевага функції «Щасливі моменти» Tango полягає в тому, що цими короткими захоплюючими роликами можна ділитися безпосередньо в Instagram та інших соціальних мережах, рекламуючи свої трансляції та залучаючи більше глядачів. Ви також можете збільшити свій дохід на платформі, спеціально попросивши своїх глядачів надсилати вам подарунки, щоб допомогти вам створити більше чудових моментів, якими можна поділитися.

6. Живі битви

Живі битви Tango – це цікавий спосіб зв’язатися з іншими стримерами та отримати нових шанувальників. Змагайтеся з іншими стримерами та дозвольте глядачам вирішити, хто переможе! Окрім переможця, той, хто вийде вперед у битві, також отримає бонусний подарунок від Tango.

7. Статистика

Розширена аналітика, яку надає Tango, дає вам миттєвий відгук про ефективність ваших потокових передач, щоб ви знали, що працює, а що ні. Ви можете перевірити свій щоденний заробіток, тривалість потоку та кількість нових підписників. Ви повинні стежити за цією статистикою та намагатися покращити її з часом.

найкращі програми для прямих трансляцій, щоб заробити гроші

8. Друзі та сповіщення

Функції в Tango спрямовані на те, щоб допомогти вам розвивати свою спільноту та спілкуватися зі своїми шанувальниками. Ви можете переглянути всіх своїх підписників у своєму профілі, підписатися на найактивніших і почати з ними спілкуватися. Чим більше ви спілкуєтеся зі своїми шанувальниками, тим більше вони спілкуватимуться з вами. Більше залучення означає більше відданих шанувальників і більше подарунків!

9. Програма лояльності

Програма лояльності Tango відзначає та винагороджує найбільших подарунків на Tango. Слідкуйте за будь-ким, хто увійде у ваш потік із бронзовою, срібною, золотою, елітною, королівською чи діамантовою короною, вони можуть мати для вас неймовірний подарунок!

З огляду на це, ви також повинні ставитися до кожного глядача як до VIP-особи, тому це гарна ідея взаємодіяти з усіма та обов’язково вітати нових глядачів, коли ви їх бачите. Ви ніколи не знаєте, що може перетворити їх на ваших постійних шанувальників!

ЯКІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ПРЯМОЇ ПОТОКОВОЇ ТРАНСЛЯЦІЇ НАЙКРАЩІ ДЛЯ ЗАРОБЛЮВАННЯ ГРОШЕЙ?

 1. Танго
 2. YouTube у
 3. прямому ефірі
 4. Facebook Live
 5. Instagram Live
 6. LinkedIn Live
 7. Twitter Live
 8. TikTok Live
 9. Snapchat Live
 10. смикатися

СКІЛЬКИ ЛЮДИНА ЗАРОБЛЯЄ НА ПРЯМОМУ ТРАНСМІРІ У ТАНГО?

Танго-стримери можуть заробляти до 2000 доларів на день – і багато хто часто так і робить! Найпопулярніші стримери Tango здатні отримувати річний дохід у понад шестизначні цифри лише від подарунків.

Який жанр найпопулярніший для трансляції?

Згідно з рестрімом, на Esports припадає 54% трафіку прямого ефіру. Музика, спорт і розваги становлять 17%, професійний контент – 9%, а повсякденний контент (люди, які знімають своє звичайне життя) – 6% прямого ефіру. Це залишає лише 14% для кожного іншого жанру потокового передавання. Готові почати заробляти великі гроші? Обов’язково спершу завантажте програму Tango Live на настільний комп’ютер або з Google Play Store чи Apple App Store. Поки ви це займаєтеся, продовжуйте перевіряти наш блог, щоб отримати ще більше оновлень, і слідкуйте за нами у Facebook та Instagram, щоб отримати ексклюзивні пропозиції та важливу інформацію!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


This will close in 0 seconds