Повний посібник з телемовлення

Про Tango - Пряма трансляція

Вирішуючи, яку потокову платформу ви збираєтеся використовувати, слід мати на увазі кілька речей:

 • Кількість користувачів: важливо для розміру аудиторії.
  Ваш талант: різні додатки рекламують різні типи вмісту, подивіться, який з них підходить вам найкраще.
  Технічна підтримка та підтримка клієнтів: знання того, що ви отримаєте необхідну допомогу.
  Розвиток аудиторії: чи має програма внутрішні можливості потокового передавання? Чи дозволяє вам урізноманітнити свою трансляцію за допомогою ігор або подвійних ігор?
  Монетизація: різні програми пропонують різні варіанти заробітку під час трансляції, а деякі взагалі не пропонують жодного.

ЯКІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ПРЯМИХ ТРАНСЛЯЦІЙ НАЙКРАЩІ

Багато платформ для прямих трансляцій пропонують різноманітні функції, які можуть допомогти або іноді завадити вашим прямим трансляціям. Ось деякі з найпопулярніших місць для прямих трансляцій і чого ви можете від них очікувати.

додаток плюси мінуси
1. Танго: Артисти отримують гроші: завдяки алгоритму Tango легко
знаходити шанувальників і нових підписників. Подарунки від стримерів можна конвертувати в готівку.
Політика модерації може бути змінена.
2.Facebook Live: Зручно для тих, хто має активні облікові записи Facebook. Може посилати потік безпосередньо на сторінки користувачів. Обмеження за часом. Повідомлено про проблеми з монетизацією. Інтенсивна рутинізація політики.
3. Youtube Live: Велика аудиторія потокового відео. Вітає різноманітний контент. Перенасиченість ускладнює конкуренцію на YouTube Live.
4. Twitch: Один із найстаріших і найпопулярніших додатків для мовлення. Спроба вийти на інші потокові жанри. Більшість користувачів Twitch приходять переважно для спілкування в чаті або відеоігор. У більшості жанрів Twitch уже є відомі стримери, що ускладнює конкуренцію новачкам.

ЧОМУ ЛЮДИ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ?

За прямим ефіром майбутнє. Сьогодні більше компаній і окремих людей використовують пряму трансляцію, ніж будь-коли. Очікується, що вся галузь досягне рекордних значень у 2027 році. Пряма трансляція незабаром може стати лідером у світі в освіті, розвагах, комунікації та бізнесі. І це лише початок.

Які найкращі програми для прямого мовлення

Багато платформ для прямих трансляцій пропонують різноманітні функції, які можуть допомогти або іноді завадити вашим прямим трансляціям. Ось деякі з найпопулярніших місць для прямих трансляцій і чого ви можете від них очікувати.

ЯКА НАЙКРАЩА ПРОГРАМА ДЛЯ ПРЯМИХ ТРАНСМІНГІВ?

Так багато варіантів, так мало часу.
У цьому матеріалі ми в основному обговорюватимемо Tango, оскільки це одна з найбільш універсальних програм, коли мова заходить про просування артистів і платні творцям.

Ви також можете використовувати його для відеочату, знайомства з новими друзями та навіть відкриття власного бізнесу!

Більше не потрібно щодня миритися з дратівливим босом. Робіть те, що любите, у такому додатку, як Tango. Маючи правильні поради та трохи підготувавшись, кожен може досягти успіху в прямому ефірі.

ЯК САМОМИСЛЯТИ?

У вас є мобільний телефон і підключення до Інтернету? Щиро вітаю! Тепер у вас є всі основні інструменти, необхідні для того, щоб стати стримером.

Тепер ви можете запитати: «Про що я транслюю?»

Ви любите музику? Чудово! Покажіть, як ви граєте на гітарі чи співаєте, і люди прийдуть і подивляться. Відео ігри? Кулінарія, комедія, спілкування в чаті – все, що ви любите робити в прямому ефірі, має аудиторію, яка захоче це побачити!

1. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ МОЖНА ВІДБУВАТИСЯ З БУДЬ-ЯКОГО І ЦЕ БЕЗКОШТОВНО

Ми були «вільними».
На відміну від багатьох інших типів вмісту, для потокової передачі вам не потрібно нічого більше, ніж мобільний телефон (хоча це допоможе мати додаткове обладнання, про це пізніше). Таким чином, неважливо, вдома ви чи в дорозі, ви можете транслювати з будь-якого місця.

Фактично, трансляція в дорозі або під час подорожі може зробити вас більш підписниками! Особливо у 2021 році, коли люди відчайдушно хочуть знову почати подорожувати, наявність потоку на дорозі – чудовий спосіб привернути увагу людей.

2. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ МОЖЕ ПРИНОСИТИ ВЕЛИКІ ГРОШІ

Ось, мабуть, одне з найбільших закликів до мовників: є величезна можливість заробити для себе!

Завантажте свій улюблений додаток і почніть знімати себе, показуючи свій найкращий талант. З часом у вас з’являться підписники, і ці підписники даруватимуть вам подарунки.

Ці подарунки можна конвертувати в готівку, і ця готівка йде прямо вам.

Якщо вас цікавить багато інших способів заробити гроші під час прямої трансляції, перегляньте одну з наших найпопулярніших публікацій у блозі: Як заробити гроші під час прямої трансляції.

3. СТВОРЮЙТЕ РЕАЛЬНІ ЗВ’ЯЗКИ З ЛЮДЬМИ, А НЕ АЛГОРИТМИ

Потокове передавання відбувається миттєво! На відміну від традиційних платформ соціальних медіа, ви не публікуєте допис чи відео й не чекаєте, поки світ зупиниться, ви взаємодієте зі своєю аудиторією щосекунди.

Пам’ятайте, що трансляція базується на реальних зв’язках з людьми. Ці відносини, які ви будуєте, можуть зайняти час, але часто приносять набагато більше винагороди!

4. ЗНАЙДІТЬ СПІЛЬНОТУ, ЩО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВАС

Ось таку розвагу ми любимо бачити!
Потокове передавання швидко набирає обертів, тож легко та весело знаходити інших, хто поділяє ваші інтереси. Ви можете швидко створити спільноту навколо своїх інтересів, організовуючи спеціальні події, битви або просто знайомлячи своїх шанувальників один з одним.

Якщо ви хочете знайти постійну аудиторію, ми рекомендуємо вибрати нішу та дотримуватися її.

–> ПОЧАТИ ЛЕГКО

На відміну від інших форм створення контенту, трансляція доступна кожному.

Хоча це навичка, для освоєння якої потрібен час, вам не знадобиться дороге обладнання чи підключення. Все, що вам потрібно для початку, це мобільний телефон із підключенням до Інтернету. Це воно!

Пізніше ми обговоримо додаткове обладнання, яке варто придбати, але якщо ви захочете спробувати його сьогодні, усі необхідні інструменти, ймовірно, уже сидять у вас у кишені.

ЯК ПОЧАТИ БЕЗКОШТОВНУ ПРЯМУ ТРАНСЛЯЦІЮ

Нарешті ми дійшли до суті цієї публікації – як проводити прямі трансляції!

Тепер, коли глядачі звикли до прямих трансляцій, у вас є багато колег-митців, на яких варто звернути увагу. Ви можете знайти натхнення та запозичити їхній успіх.

Якщо раніше пряма трансляція була в основному Диким Заходом онлайн-контенту, сьогодні багато професіоналів роблять це своєю кар’єрою.

ЗРОБИТИ ПРОФІЛЬ

Майже для кожної програми ви повинні створити профіль, щоб почати роботу. Поставтеся до цієї частини серйозно та дотримуйтесь цієї поради, щоб отримати кращий досвід трансляції:

Зробіть свій профіль незабутнім – переконайтеся, що у вас є високоякісна фотографія та просте, але запам’ятовується ім’я. Не соромтеся приправити ситуацію емодзі!
Ще раз переконайтеся, що ваш профіль відображає те, про що ви транслюєте. Якщо ви музикант, то майте свою фотографію з гітарою. Те саме стосується, якщо ви танцюрист, художник чи комік.

ДОЗВОЛЬТЕ ЛЮДЯМ ЗНАЙОМИСЬ З ВАМИ

Дуже хотілося б, щоб ми знали, про що вони транслювали.
Автентичність – це те, чого люди прагнуть у прямому ефірі. Тут насправді заохочується бути собою. Ось кілька порад, як дозволити вашому внутрішньому мовнику сяяти:

Перший потік буде незручним – це нормально!
Зрештою, трансляція – це розвага. Поки ви добре проводите час, інші також будуть.
Чим більше ви практикуєтеся, тим більше ви вдосконалюватиметеся. Продовжуйте транслювати, і незабаром ви з подивом озирнетеся назад, наскільки далеко ви просунулися.

МАТИ ПЛАН ТРАНСЛЯЦІЇ

Помилка, яку часто роблять нові стримери, полягає в тому, що вони переходять у додаток і починають трансляцію. Хоча для деяких це працює, ніколи не завадить зупинитися, перевести подих і спланувати свою трансляцію більш стратегічно.

Запишіть свій список відтворення, якщо ви робите шоу або програму. Вам не доведеться думати про те, що ви робитимете далі, і можете зосередитися на своїх шанувальниках.
Потренуйтеся кілька разів.
Не дозволяйте помилкам пригнічувати вас. Ймовірно, ви колись розгубитесь або щось забудете. Нічого страшного. Смійтесь і продовжуйте.
ПЛАНУЙТЕ ТА БЕРІТЬ УЧАСТЬ У ВЕСЕЛИХ ЗАХОДАХ

ПЛАНУЙТЕ ТА БЕРІТЬ УЧАСТЬ У ВЕСЕЛИХ ЗАХОДАХ

Є маса способів зробити ваші трансляції ще більш захоплюючими та залучити ще більшу аудиторію:

Знаходьте інших стримерів і влаштовуйте вечірки та живі битви.
Беріть участь у турнірах та інших подіях, які пропонують великі призи та ще більше визнання.
Влаштуйте власне свято чи день народження. Прорекламуйте його завчасно та заохотіть своїх шанувальників бачити вас!

ВЕСЕЛИТЬСЯ!

Останнє і найважливіше, про що слід пам’ятати, починаючи свою трансляційну подорож, – це розважатися!

Поки ви виглядаєте так, ніби вам подобається, вашій аудиторії також буде комфортніше дивитися на вас.

Завжди пам’ятайте: трансляція – це не спринт, це марафон.

Часто потрібні тижні, місяці, а іноді й роки, щоб зібрати величезну кількість прихильників. Якщо ви не отримуєте задоволення, ви не збираєтеся витрачати всі необхідні години, щоб стати успішним стримером.

5 НАЙПОШИРЕНІШИХ ПРОБЛЕМ І РІШЕНЬ ПІД ПРЯМИМ ТРАНСЛЯЦІЯМ

Незалежно від того, наскільки розчаровує ситуація, ніколи не п’яніть телефон.
Незважаючи на те, що трансляція цікава, час від часу ви стикатиметеся з труднощами. Не дайте їм збити вас!

Якщо у вас є ці проблеми, швидше за все, хтось інший також відчував їх.

1. Проблема: проблеми з підключенням до Інтернету

Однією з найбільших вбивць потокового передавання є жахливе підключення до Інтернету.

Якщо ви плануєте організувати захід, то ваша потреба у високоякісному Інтернеті, безсумнівно, набагато більша. Набагато більша пропускна здатність означатиме різницю між веселим потоком і зернистим відео, яке нагадує аудиторії про поїздку ґрунтовою дорогою.

рішення:

Для звичайного стримера одна з найкращих речей, яку ви можете зробити, це переконатися, що ви знаходитесь у місці з повними барами.

Для великих проектів переконайтеся, що у вас є надійне джерело Інтернету. Такі речі, як кабелі Ethernet, портативні ключі тощо – це розумний вибір.

Навіть якщо ви думаєте, що вони вам не потрібні, візьміть один, щоб використовувати його як резервний на той випадок, якщо Wi-Fi вимкнеться.

2. Проблема: низька якість відео

Ніщо не псує потік швидше, ніж хитка якість відео. Ваш телефон і комп’ютер мають камеру, але ці камери призначені для відеочату, а не для трансляції в прямому ефірі.

рішення:

Окремі веб-камери для телефонів і комп’ютерів можна продати за ціною менше 300 доларів США – із неймовірною різницею якості! Якщо ви користуєтеся мобільним телефоном, придбайте палицю для селфі або світлодіодне освітлення. Для традиційної камери штатив повинен зробити свою справу.

Не варто також недооцінювати освітлення. Освітлення – одна з найважливіших речей, які ви можете мати для будь-якого потоку. Переконайтеся, що світло сфокусовано на вашому обличчі, щоб усі могли бачити ваші очі та вашу посмішку.

3. Проблема: проблеми зі звуком

Ви мене зараз чуєте?
Більшість глядачів готові пробачити погану якість відео, якщо звук буде нормальним. Якщо ваш звук жахливий, у вас майже 0% шансів створити аудиторію.

Зокрема, якщо ви плануєте відтворювати музику, ви захочете подбати про ці проблеми зі звуком якомога швидше.

рішення:

Вам не потрібно витрачати 1000 доларів на мікрофони голлівудського рівня, щоб вас почули. Насправді, найкраще для вас – це перевірити свій мікрофон перед тим, як почати трансляцію, і подивитися, як усе звучить.

Якщо вже якість хороша – чудово! Однак, як і камери, ви можете купити мікрофон за 100 доларів і бути впевненим, що ніхто не пропустить жодного слова, яке ви скажете.

4. Проблема: мій кодер не працює

Якщо ви плануєте використовувати кілька зовнішніх мікрофонів і камер, вам також знадобиться кодер. Проблема в тому, що на ринку є сотні цих пристроїв / програмного забезпечення, і вам потрібно знайти той, який вам підходить.

рішення:

Визначте свої потреби щодо кодера.

Ви багато в дорозі? Вам потрібен щось, що буде сумісним із низкою пристроїв? Якщо ваша мета – зручність, ви можете вибрати програмний кодер. Проблема з ними полягає в тому, що вони працюють трохи повільніше, ніж апаратні, і можуть займати значне місце на процесорі.

Апаратні кодери нададуть вам потік найвищої якості, який ви можете попросити, але вони, звичайно, недешеві.

5. Проблема: Непостійна якість

Якщо якість не буде стабільною, глядачі не затримаються надовго.

рішення:

Перше, що ви можете зробити для боротьби з нестабільною якістю, мабуть, найочевидніше – переконайтеся, що у вас є хороше підключення до Інтернету.

Якщо після подвійної перевірки ви побачите, що проблема не в цьому, інвестуйте в рішення для потокової передачі з адаптивним бітрейтом. Ці системи відстежують ваше підключення до Інтернету та коригують якість потоку в режимі реального часу на основі вашого широкосмугового з’єднання та ЦП.

ОБЛАДНАННЯ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО, ПЕРЕД ВИКОНАННЯМ ПРЯМОГО ТРАНСЛЯЦІЇ

ОБЛАДНАННЯ, ПОТРІБНЕ ВАМ:

Комп’ютер або смартфон
Веб-камера
мікрофон
Місце з хорошим доступом до Інтернету
Обраний додаток для трансляції
Обліковий запис у цій програмі

ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ ВАМ НЕ «ПОТРІБНО», АЛЕ ПОВИННО МАТИ:

Додаткове освітлення
Штатив для телефону або веб-камери
Зелений екран або певний фон

EQUIPMENT FOR WHEN YOU’RE READY TO GO PRO

 • Змішати
 • Кодувальник

Поширені запитання про пряму трансляцію:

У вас є запитання, у нас є відповіді. Ось деякі з найбільших запитань про прямі трансляції у 2021 році.

ЧИ БЕЗПЕЧНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРОГРАМИ ДЛЯ ПРЯМИХ ТРАНСЛЯЦІЙ?

Потокові програми, такі як Tango, нешкідливі. Це ще один спосіб взаємодії в Інтернеті. Через невід’ємний ризик взаємодії з незнайомцями в Інтернеті багато програм і платформ мають пов’язаний з ними рейтинг «Для дорослих» 17+.

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ДОДАТКОМ TANGO?

Після встановлення програми Tango ви можете одразу почати використовувати її для відеочатів тощо. Ось кроки, які слід виконати, щоб почати насолоджуватися потоковим передаванням:

Відкрийте Tango на iOS, Android або в Інтернеті та завершіть процес налаштування.
Перейдіть на вкладку «Дзвінок» і виберіть «Новий виклик».
Торкніться значка відео поруч із іменем особи, якій ви хочете зателефонувати.
Використовуйте елементи керування під час виклику, щоб керувати камерою та мікрофоном.
Експериментуйте з різними функціями, доступними для використання, включаючи різні ігри, наклейки та фільтри.
Коли ви закінчите, торкніться піктограми телефону, щоб роз’єднати виклик і повернутися на головний екран.

ЧИ МОЖУ Я ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРОГРАМИ ДЛЯ ПРЯМИХ ТРАНСЛЯЦІЙ ДЛЯ ВІДЕО ДЗВІНКІВ?

Tango – це фантастичний варіант для здійснення живих дзвінків. Це проста програма, яка дозволяє безкоштовно та легко спілкуватися з іншими, хто використовує ту саму мультиплатформу.

Це означає, що ви можете спілкуватися за допомогою відео, тексту або голосу незалежно від мобільного пристрою. Також можливі групові дзвінки та чати.

ЯК Я МОЖУ ОТРИМАТИ ЗАПЛАТУ ЗА ПРЯМУ ТРАНСЛЯЦІЮ?

Є кілька поширених способів отримати гроші за час, проведений у прямому ефірі:

Отримуйте подарунки та поради від глядачів, яким подобається ваш вміст.
Заохочуйте підписників, які сплачують щомісячну плату, стежити за вашим каналом, щоб отримати ексклюзивний матеріал.
Налаштуйте обліковий запис Patreon.
Угоди брендів і спонсори компанії.
Продавайте партнерські продукти.
Створюйте та продавайте власні товари.
Пропонуйте проводити уроки, за які люди готові будуть платити.
Щоб отримати більш детальне пояснення того, як заробляти гроші на прямій трансляції, перегляньте допис у нашому блозі!

Готові передати свої знання в потоки? Обов’язково спершу завантажте програму Tango Live на настільний комп’ютер або з Google Play Store або Apple App Store. Поки ви це займаєтеся, продовжуйте перевіряти наш блог, щоб отримати ще більше оновлень, і слідкуйте за нами у Facebook та Instagram, щоб отримати ексклюзивні пропозиції та важливу інформацію!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


This will close in 0 seconds